Diamenty AGH – gala finałowa

17 maja br. w Muzeum Geologicznym WGGiOŚ odbyła się uroczysta gala finalizująca XIV edycję konkursu Diamenty AGH połączona z otwarciem wystawy pokonkursowej. Z rąk Prorektora ds. Kształcenia prof. dr. hab. inż. Andrzeja Tytko nagrody odebrali laureaci konkursu oraz opiekunowie ich prac. W tegorocznej edycji pierwsze miejsce w kategorii prac aplikacyjnych zdobyła Pani mgr inż. Łucja Rumian (MSIB) za pracę Rusztowania dla inżynierii tkanki kostnej i chrzęstnej: badania in vitro i in vivo, natomiast w kategorii prac teoretycznych zwyciężył Pan mgr inż. Jakub Kamiński (WFiIS) za pracę Modelowanie struktury i własności mechanicznych kości gąbczastej.

Gala połączona była z otwarciem wystawy pokonkursowej, która zostanie udostępniona dla zwiedzających po wakacjach ze względu na trwający remont Biblioteki Głównej.

Jeszcze raz gratulujemy sukcesu laureatom i osobom wyróżnionym oraz ich opiekunom. Już dziś zapraszamy wszystkich magistrantów do udziału w kolejnej edycji Diamentów!

Więcej na temat gali finałowej Diamentów AGH oraz wystawy pokonkursowej można przeczytać także w czerwcowym numerze Biuletynu AGH.