Małopolski Inkubator Pomysłowości

Ruszyła druga edycja konkursu Małopolski Inkubator Pomysłowości. To kolejna szansa na wygranie 20 000 tys. złotych! Aby zdobyć tą nagrodę wystarczy tylko wystartować w konkursie, napisać innowacyjny biznesplan i pokonać konkurentów. Oczywiście trzeba być małopolskim doktorantem!

Celem konkursu jest wyłonienie obiecujących biznesplanów zawierających innowacyjne pomysły i/lub technologie mające szansę na wdrożenie, komercjalizację i sukces rynkowy. Nie mniej istotna jest promocja innowacyjnych i przedsiębiorczych postaw małopolskich doktorantów. Tym razem w konkursie mogą także startować doktoranci placówek naukowych.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest opracowanie innowacyjnego biznesplanu i zgłoszenie go do konkursu. Biznesplany powinny cechować się praktyczną możliwością wdrożenia ich na rynek lub/i wyróżniać się wysokim stopniem innowacyjności samego zagadnienia. Zgłoszone biznesplany muszą wpisywać się w jeden z czterech obszarów Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Małopolskiego 2008-2013. Biznesplany należy składać do dnia 31 lipca 2012 r.

Merytorycznej oceny złożonych biznesplanów dokona ekspercka Komisja Konkursowa powołana uchwałą Zarządu Województwa Małopolskiego.

Autorzy trzech najwyżej ocenionych biznesplanów otrzymają atrakcyjne nagrody finansowe:
– miejsce I – 20 000,00 złotych brutto,
– miejsce II – 15 000,00 złotych brutto,
– miejsce III – 10 000,00 złotych brutto.
Dodatkowo, Zarząd Województwa Małopolskiego będzie mógł przyznać nagrodę specjalną.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone podczas konferencji inaugurującej Małopolski Festiwal Innowacji – 8 października 2012 r. Szczegółowe informacje, Regulamin Konkursu oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostępne są na stronie www.imalopolska.eu. W razie pytań prosimy o kontakt: imalopolska@umwm.pl, 12 63 03 534.

Konkurs organizowany jest przez Województwo Małopolskie, jako jedno z zadań projektu systemowego pn. „Regionalny System Innowacji Województwa Małopolskiego. Projekt pilotażowy”.

1 myśl na temat “Małopolski Inkubator Pomysłowości

  1. Pan WordPress Odpowiedz

    Cześć, to jest komentarz.
    Aby skasować komentarz, po prostu zaloguj się i wyświetl komentarze do wpisu, gdzie znajduje się możliwość ich edycji lub usunięcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *