XVI Seminarium Studenckiego Ruchu Naukowego

Pierwsza część programu naukowego XVI Seminarium odbyła się w pałacu na zamku w Dębnie, druga w DW Stalownik nad Jeziorem Rożnowskim. Temat tegorocznego seminarium to: Granty rektorskie w działalności kół naukowych. W programie naukowym przedstawiono kilkadziesiąt prezentacji dotyczących tematyki związanej z grantami rektorskimi dla kół naukowych realizowanymi w AGH w 2011 (program naukowy poniżej) a w bogatej części kulturalnej seminarium znalazły się m.in. koncerty, doskonalenie sztuki żeglowania, wycieczki, spotkania integracyjne.

• Studenckie koła naukowe AGH – działalność pionu hutniczego i górniczego w roku akademickim 2010/2011 – dr inż. Leszek Kurcz, dr inż. Mieczysław Ślósarz (Pełnomocnicy Rektora AGH ds. Kół Naukowych)
  • Działania Studenckiego Towarzystwa Naukowego na rzecz studenckiego ruchu naukowego – mgr inż. Łukasz Wzorek(Przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia STN)
  • Krajowe Ramy Kwalifikacji-nowa koncepcja kształcenia;  prof. dr hab. inż. Zbigniew Kąkol (Prorektor AGH ds. Kształcenia)
  • Elektrownie przyszłości – dr hab. Marek W. Woch – gość specjalny